MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 5085337

nr 508 5337

Karmstol

1800-tal, Kina, lack/rotting [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 februari 2008

10/2 13:05:47 1      Vinnande bud